سامانه اطلاعات جامع فعالیت‌های اقتصادی


آشنایی با فعالیت‌ اقتصادی

تولید نرم‌افزارهای مدیریت منابع انسانی

  (Human Resource Management )

شرح


تعریف عوامل حکمی به شکل دلخواه و امکان اعمال تغییرات آن به شکل ساده و مؤثر، هم‌چنین امکان نگهداری اطلاعات جامع کارکنان ازجمله دوره‌های آموزشی، تحصیلات پرسنل، سوابق کاری برون‌سازی، زبان‌های خارجه و نظایر آن‌ها مهم‌ترین الزامات توسعه‌ی سیستم کارگزینی است که مدیران و کارکنان واحد کارگزینی را در پاسخ به نیازمندی‌هایشان یاری می‌دهد.
در سیستم کارگزینی می‌توان ضمن ثبت و نگهداری اطلاعات جامع کارکنان و انواع مستندات پرسنلی، تعیین روش محاسبه مقادیر عوامل حکمی را به شکل دلخواه و با انعطاف‌پذیری لازم انجام داد. صدور انواع احکام کارگزینی انفرادی و گروهی، هم‌چنین صدور خودکار احکام اصلاحی در انطباق با نیازهای نظام‌های جبران خدمات، بخشی دیگر از امکانات این سیستم است که باهدف پاسخ‌گویی به نیازهای سازمان‌های متوسط و بزرگ در حوزه‌ی کارگزینی طراحی‌شده است و مدیران و کارشناسان این حوزه را قادر می‌سازد، ضمن کاهش هزینه، حذف دوباره‌کاری‌ها و افزایش دقت و سرعت در پردازش اطلاعات، مدیریت احکام پرسنلی را به شکل مؤثر انجام دهند.
مدیریت مسیر شغلی با تعریف ساختارهای ارتقا، متناسب با آیین‌نامه‌های تدوین‌شده‌ی سازمان و فضای کسب‌وکار، فرآیندی بسیار ساده و کارآمد را امکان‌پذیر می‌نماید.
اجراي طبقه‌بندی مشاغل در حوزه نظام‌های خصوصي و دولتي، تشکيلات و سازمان و شرايط احراز شغل و پست، نيازهاي سازماني در حوزه جذب نيروي انساني، نيازسنجي آموزشي مشاغل، تأمين و تشخيص و شرايط احراز امکانات رفاه و درمان پرسنل، سيستم گزارش ساز و فرم ساز با استفاده از فایل‌ها و فيلدهاي اطلاعاتي سيستم از ویژگی¬های بارز این نرم‌افزارها هستند.

تصاویر


در حال حاضر اطلاعاتی برای ارائه وجود ندارد.